دانلود رایگان نرم افزار
هدف ما جلب رضایت شماست
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من

ازمردم استان البرز خواهشمندم که در مراسم هفتم این بزرگوار که در مسجد جامع سر هشتم گوهردشت برگذار میشود ملاقات فرمایند.

http://www.up.iranblog.com/images/8g7y9dasya1acvh89yv7.jpg

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112200951.jpg

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112216736.jpg

                     برای خواندن داستان کشته شدن این قهرمان به همراه تشیع جنازه به ادامه مطلب بروید.
یكی از خبرنگاران شركت كننده در جشن را به همراه می برد، در طول مسیر بر اثر پیچیدن خودرو در یك خیابان سرنشینان یك پراید با اعتراض به داداشی اقدام به فحاشی به مادر وی كه تازه درگذشته بود می كنند كه این فحاشی ناموسی موجب عصبانیت داداشی شده و به تعقیب آنها می پردازد و در نهایت پشت یك چراغ قرمز آنها را متوقف می كند.
آینده: در حالی كه تاكنون دو روایت متناقض از قتل روح الله داداشی منتشر شده است، خبرنگار آینده اطلاعات متفاوتی از این جنایت را بدست آورده است.

در مطالبی كه به عنوان اعتراف متهم بصورت غیر رسمی درج شده است، آمده كه در پشت یك چراغ قرمز آینه خودروی پراید با آینه خودروی آزرای داداشی برخورد كرده سپس بین آنها درگیری لفظی پیش می آید و بعد از آن پراید خودرو را تعقیب كرده ودر یك فرصت مناسب آن را متوقف كرده و چون از هیكل داداشی ترسیده بودند با چاقو وی را هدف قرار می دهند.

یك خبرنگار كرجی در اظهاراتی متناقض بیان می كند كه این خودرو با توطئه قبلی از پشت برای خودروی دادشی بوق زده سپس به وی فحش ناموسی می دهد و با وجود عدم پیگیری مرحوم دادشی وی را تعقیب و سپس متوقف كرده با چاقو مضروب می كند.

با این حال بنابر اطلاعات خبرنگار "آینده" داداشی كه ساعت 23 و 30 دقیقه از جشنی در منزل خانم آجرلو نماینده كرج كه در آستانه انتخابات برگزار می شده باز می گشته است یكی از خبرنگاران شركت كننده در جشن را به همراه می برد، در طول مسیر بر اثر پیچیدن خودرو در یك خیابان سرنشینان یك پراید با اعتراض به داداشی اقدام به فحاشی به مادر وی كه تازه درگذشته بود می كنند كه این فحاشی ناموسی موجب عصبانیت داداشی شده و به تعقیب آنها می پردازد و در نهایت پشت یك چراغ قرمز آنها را متوقف می كند.

با پیاده شدن داداشی یكی از سرنشینان پراید كه از جثه و قدرت وی ترسیده بود، اقدام به كشیدن چاقو می كند كه براثر اصابت چاقو به گردن داداشی وی مجروح شده و خبرنگار نامبرده از صحنه فرار می كند و یكی از ساكنین محل به پلیس اطلاع می دهد.

مشخصات پراید كه متواری شده بود در اختیار پلیس از سوی ساكنین محل قرار گرفته و راننده خودرو كه فرزند مالك آن بوده دستگیر می شود و از طریق وی ضارب مرحوم داداشی شناسایی شده و با عملیات پلیس آگاهی وی در زمان اقدام به فرار از كرج دستگیر می شود.

گفته می شود وی در اعترافات جزئیات قتل را اعلام كرده و آنچه كه بعنوان اعترافات وی توسط برخی رسانه ها منتشر شده است دچار تحریف گردیده است.

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112204261.jpg

عاملان قتل قوی‌ترین مرد ایران و جهان،۳ پسر جوان بودند که در کمتر از ۲۴ ساعت از سوی پلیس دستگیر شدند.

نیمه‌شب شنبه گذشته، درگیری سرنشینان یک خودروی پراید با روح‌الله داداشی، قهرمان مسابقات قوی‌ترین مردان ایران و جهان، جنایت هولناکی را رقم زد که قربانی آن کسی نبود جز جوان ورزشکار.
ماجرای این درگیری از دقایقی قبل از آن کلید خورده بود. وقتی آیینه خودروی قوی‌ترین مرد ایران هنگام عبور از خیابان گلشهر کرج، با آیینه خودروی پراید مشکی‌رنگی برخورد کرد. به‌دنبال این برخورد، قوی‌ترین مرد ایران به تصور اینکه اتفاق خاصی رخ نداده به راهش ادامه داد غافل از اینکه ۳ سرنشین پراید در تعقیب او بودند تا هرطوری شده انتقام این برخورد را بگیرند.

لحظاتی بعد وقتی خودروی پراید در نزدیکی خودروی روح‌الله داداشی قرار گرفت و پسران جوان شروع به فحاشی به قوی‌ترین مرد ایران کردند، او از ماشین پیاده شد تا به ماجرا خاتمه دهد اما فحاشی‌های سرنشینان پراید تمامی نداشت. قوی‌ترین مرد ایران قصد داشت آنها را آرام کند اما در همین هنگام بین او و سرنشینان پراید درگیری به‌وجود آمد و یکی از پسران جوان بعد از نزدیک شدن به جوان ورزشکار با چاقوی تیز و برنده‌ای که در دست داشت، چند ضربه به گلو و سینه وی وارد کرد.

درحالی‌که جوان ورزشکار به‌شدت مجروح شده بود، پسر جنایتکار و همدستانش سوار خودروی پراید شدند و پا به فرار گذاشتند و پیکر نیمه‌جان روح‌الله داداشی توسط مردی که همراه او بود به بیمارستان شهید مدنی کرج انتقال یافت. از همان زمان تلاش پزشکان برای نجات قوی‌ترین مرد ایران آغاز شد اما او به‌علت شدت جراحات وارده و پاره شدن شریان‌های حیاتی‌اش، روی تخت بیمارستان جان باخت و از همان زمان تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سرنشینان خودروی پراید شروع شد.

یک سرنخ

از آنجا که جوان همراه روح‌الله داداشی توانسته بود شماره پلاک خودروی متهمان را یادداشت کند، تحقیقات برای دستگیری آنها شروع شد. ماموران با بررسی‌های گسترده مالک خودرو را شناسایی کردند و راهی محل زندگی او شدند. با سرنخ‌هایی که از این مرد به‌دست آمد، محل زندگی ۲ نفر از سرنشینان پراید که در صحنه درگیری حضور داشتند در شاهین‌ویلای کرج شناسایی شد و آنها در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند. متهمان بعد از انتقال به اداره پلیس مدعی شدند که عامل این جنایت یکی دیگر از دوستانشان بوده که درحال حاضر فراری است.

نقشه ناکام فرار

با اطلاعات به دست آمده از ۲متهم دستگیرشده، تحقیقات برای دستگیری ضارب اصلی ادامه یافت. ماموران راهی محل زندگی او شدند اما پسر جوان که می‌دانست پلیس در تعقیب اوست آنجا را ترک کرده و بدون برجا گذاشتن ردی از خودش ناپدید شده بود. ماموران که حدس می‌زدند پسر جوان قصد دارد از شهر فرار کند، بررسی‌های خود را ادامه دادند و سرانجام موفق شدند او را که در حال خارج شدن از منطقه بود ردگیری کنند. به این ترتیب سومین متهم پرونده نیز صبح دیروز و قبل از اینکه بتواند نقشه فرار را عملی کند در یکی از خیابان‌های کرج دستگیر شد و بعد از انتقال به اداره پلیس، به قتل قوی‌ترین مرد ایران اعتراف کرد. سردار اکبرشاهی، رئیس پلیس استان تهران، با اشاره به اینکه هر سه متهم پرونده در کمترین زمان ممکن دستگیر شدند، گفت: متهمان درحال حاضر در بازداشت به‌سر می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

وداع

براساس این گزارش، صبح دیروز مراسم تشییع پیکر روح‌الله داداشی با حضور بسیاری از مردم کرج برگزار شد و پیکر او در امامزاده محمد(ع) کرج به خاک سپرده شد.


تشیع جنازه

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112216701.jpg

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112216732.jpg


http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112216734.jpg

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112216735.jpg

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112216736.jpg

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112216737.jpg

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112216737.jpg

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-131122167310.jpg

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112223751.jpg

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112223762.jpg

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112223763.jpg

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112223764.jpg

http://www.yasiupload.com/uploads/1390/www.yasiupload.com-13112223765.jpg
نوع مطلب : خبر های مهم، 
برچسب ها : یادبودی از روح الله داداشی و داستان کشته شدن این قهرمان،
لینک های مرتبط :
مهدی اخوان
پنجشنبه 30 تیر 1390
جمعه 17 آذر 1396 08:28 ق.ظ
Spot on with this write-up, I seriously believe that this
site needs far more attention. I'll probably be returning to read more, thanks for the information!
شنبه 31 تیر 1396 08:35 ق.ظ
Thanks for sharing your thoughts. I truly appreciate your efforts and I am waiting for your next post thank
you once again.
جمعه 25 فروردین 1396 10:44 ق.ظ
Hmm it appears like your site ate my first comment (it
was super long) so I guess I'll just sum it up what I submitted and say,
I'm thoroughly enjoying your blog. I as well am an aspiring blog blogger but I'm still
new to everything. Do you have any tips for beginner blog writers?
I'd really appreciate it.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی